Kurumsal

ERTEKİN Elektronik A.Ş. Kurulmuş olduğu 1967 yılından itibaren elektronik
piyasasında farklı olabilmenin aşamalarını yaşamaktadır.

 Katılımcı bir yapıya sahip olması şirketimizin hızlı yükselişinin kaynağıdır.

* Konusunda deneyimli genç kadro

* Bilgi ve deneyimle ulaşılan güven

* Kaliteli ürünler

* Hızlı ve dinamik çalışma temposu

* ERTEKİN Elektronik A.Ş.·nin farkını yansıtan özel çalışma prensipleridir. Dikkatle uygulanan bu prensipler , siz değerli müşterilerinin artan ilgisi ile ödüllen dirilmektedir. Avrupa ve Uzakdoğu·da bulunan çeşitli firmaların distribütörlüğünü yapan ERTEKİN Elektronik A.Ş. ithalatını gerçekleştirdiği çok sayıda ürünün Türkiye genelinde pazarlamasını yapmaktadır. Şirketimiz üretim ve gelişim teknolojisi ile dünya devleri arasında yer alan elektronik firmalarından ithal ettiği modern teknolojiye uygun ürünleri ve sürekli kapasite artırım çalışmaları sayesinde Türk elektronik pazarındaki güçlü yerini korumaya devam ederken , Türkiye·nin dünyadaki elektronik piyasasında hızla büyüyen bir pazar oluşturmasına katkıda bulunmaktadır.

 ERTEKİN Elektronik A.Ş. geniş satış ve sonrası ağlarıyla müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır...

 Misyonumuz :


Elektronik Alanında Ulusal Ve küresel ihtiyaçları dengeli bir şekilde karşılamaya dayalı olarak ulaşacağımız belirgin FARKLILIKLARIMIZLA Türkiye·nin en önde gelen kurumlarından biri olmaktadır.

 Vizyonumuz :


21 yüzyılda elektronik alanında kabul gören yeni ticari değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda en ileri teknik yöntemleri kullanarak, dünya standartlarında bir servis ve hizmet ağı yaratmak ve müşterilerimize gelişmiş ülkelerin standartlarında kaliteli ürünlerin satış ve satış sonrası hizmet ağıyla güvenilir servis sunan şirketimizin ERTEKİN ELEKTRONİK·in öncelikli hedefi Türkiye çapında başarılı olmaktır.